Videos
Genç Girişim ve Yönetişim Derneği Başkanı M. Nezih Allıoğlu ve beraberindeki heyet Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mansur Yavaş'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Başkanımız, iş insanlarının taleplerini not alarak kenti ortal akılla yöneteceklerini belirtti.
196
3
Marka Kent Ankara İçin Çalışmalar Sürüyor... Büyükşehir Belediye Başkanımız Mansur Yavaş ile Çin Halk Cumhuriyeti Guanco Şehri Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Sn. Gao YUYUE arasında Dostluk ve İş Birliği Protokolü imzalandı. 🔗 https://www.ankara.bel.tr/haberler/ankara-guanco-sehri-arasinda-dostluk-anlasmasi?mobile=1
305
2
Haftanın Özeti (06 - 12 Temmuz 2019) #Büyükşehirİşbaşında Mansur Yavaş
68
7
Beiträge

Japonya Büyükelçisi Sn. Akıo MIYAJIMA Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Mansur Yavaş'ı ziyaret edip, başarı dileklerini iletti. Başkanımız ile Sn. Büyükelçi ekonomiden turizme kadar iki ülke arasında yapılabilecek işbirlikleri konusunda istişarelerde bulundular.

Du hast scheinbar Probleme beim Abspielen dieses Videos. Versuche in dem Fall, deinen Browser neu zu starten.
Schließen
206 Aufrufe

BALIKLAR ARTSIN, BEREKET ARTSIN 😉🐟

Balık popülasyonunu artırmak için Büyükşehir Belediyemiz, Tarım ve Orman Bakanlığı işbirliği ile Başkentin dört bir yanındaki göl ve göletlerde balıklandırma çalışması gerçekleştirdi.

#Büyükşehirİşbaşında...
Mansur Yavaş

Mehr anzeigen
Du hast scheinbar Probleme beim Abspielen dieses Videos. Versuche in dem Fall, deinen Browser neu zu starten.
Schließen
960 Aufrufe